skepe.parafia@gmail.com

ul. Kujawska 2A,   87-630 Skępe 

+48 (54) 287 75 35

16 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 

 1. Przypominamy i zapraszamy na nabożeństwa majowe.
 2. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask.
 3. Polecamy prasę katolicką.
 4. Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
 5. Paweł Marciniak, kaw. par. tut. i Klaudia Walewska, panna z par. Zwiastowania NMP w Skępem, zap. II.
 6. Mateusz Gabrychowicz, kaw. par. tut. i Julia Dominika Cichorz, panna z par. Gniewkowo, zap. I.  O przeszkodach należy powiadomić kancelarię parafialną.
 7. Dzisiaj dzieci z klas IV odnawiają przyrzeczenia chrzcielne (Generalna Komunia Święta). Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom. Życzymy Bożego błogosławieństwa i wierności przyrzeczeniom chrzcielnym. Zapraszamy dzieci na Biały Tydzień, na godz. 17 i tak: poniedziałek i czwartek – klasa A, wtorek i piątek – klasa B, środa i sobota – klasa C.
 8. Przyszła niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny i czas spowiedzi (raz do roku w okresie wielkanocnym wyspowiadać się).
 9. Przypominamy, że do przyszłej niedzieli włącznie można zapisać się na kolędę. Prosimy tylko włożyć kartkę z nazwiskiem i nr telefonu do puszki przed wejściem do kościoła, bądź zapisać w zakrystii lub w kancelarii, bądź ustalić to z p. sołtysami, bądź z radnymi parafialnymi. Ustalimy dogodny termin spotkania. Natomiast 30 maja o godz. 15 – w Godzinie Miłosierdzia odprawimy tu w kościele dodatkową Mszę świętą, tzw. kolędową dla tych, z którymi z różnych powodów nie mogliśmy się spotkać. Dziękujemy za zrozumienie i Państwa życzliwość.
 10. Kuria Diecezjalna Płocka informuje, że ze względów epidemicznych tegoroczna uroczystość Bożego Ciała może odbyć się tylko i wyłącznie na terenie parafii. Zapraszamy więc do udziału w uroczystości asystę procesyjną, wszystkie grupy, druhów strażaków, Drogich Parafian i Gości a także dzieci z obu Komunii Świętych.
 11. Prośmy w intencji dzieci z klas IV: Pod Twoją Obronę…

Kontakt:

Ul. Kujawska 2a

87-630 Skępe

tel. +48 (54) 287 75 35

Nr konta parafialnego:

Bank PEKAO S.A.

I o w Sierpcu

40 1240 3204 1111 0010 6940 6718