skepe.parafia@gmail.com

ul. Kujawska 2A,   87-630 Skępe 

+48 (54) 287 75 35

04 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 1. Umiłowani Diecezjanie! Tegoroczne Święta Paschalne ponownie przeżywamy w trudnych okolicznościach doświadczenia pandemii i jej skutków. Niech jednak światło i moc Zmartwychwstania Pańskiego przyniesie nam wszystkim nową nadzieję, pokrzepi serca i wzmocni siły! Niech zainspiruje nas również do konkretnych działań, będących znakiem nowej solidarności. Powierzając się ufnie Zmartwychwstałemu Jezusowi, przekazuję Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia błogosławionych Świąt Paschalnych! Z modlitwą i pasterskim błogosławieństwem -
 2.                                                                      † Piotr Libera - Biskup Płocki

 3. Drodzy Parafianie i Goście! Proszę przyjąć również ode mnie i ks. Jarosława najlepsze życzenia – dużo zdrowia, Bożego błogosławieństwa, cierpliwości i nadziei, że ta pandemia się wreszcie skończy. Dobrych i błogosławionych Świąt! Szczęść Boże!
 4. Dziękuję serdecznie wszystkim, dzięki którym tak pięknie przeżywamy te święta. Bóg zapłać ks. Jarosławowi i wszystkim, którzy pomagali mu przy wystroju Grobu Pańskiego, a są to: Grażyna, Grzegorz, Patryk i Marcel Ziemińscy, Elżbieta i Patrycja Dziarkowskie, Aneta i Natalia Wiśniewskie, Marysia i Dorota Bagińskie, Helena Śliwińska, Jacek Ziółkowski, Magda Krymka, Leszek Sobociński. Dziękuję księdzu za przygotowanie asysty procesyjnej z nowymi strojami, p . Matyjasik, p. zakrystiance, organiście, siostrze Annie, p. Ewie, scholi, lektorom, służbie liturgicznej, druhom strażakom z jednostek z naszej parafii, orkiestrze OSP, asyście, dzieciom sypiącym kwiaty, kołom różańcowym i wszystkim wam Kochani za modlitwę i trwanie przy Chrystusie. Niech Zmartwychwstały Pan wszystkim wynagrodzi!
 5. Serdecznie dziękujemy za wszelakie życzenia i formy wsparcia naszej Parafii. Bóg zapłać za każdy grosz przekazany na utrzymanie wspólnoty.
 6. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze, jak w każdą niedzielę. Modlitwą i ofiarami wspieramy WSD w Płocku.
 7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego – Odpust Parafialny. O 11.30 uroczysta suma odpustowa. Zapraszamy wszystkich – bez wyjątku do uczestnictwa i modlitwy! Msze Św. w kaplicach będą przez 2 kolejne niedziele odprawiane jednocześnie o godz. 8.30.
 8. Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
 9. Eryk Murszewski, kaw. i Kinga Kawczyńska, panna, oboje par. tut. zap. II;
 10. Artur Nalikowski, kaw. par. Zwiastowania NMP w Skępem i Paulina Cyta, panna, par. tut., zap.; I.  O przeszkodach należy powiadomić kancelarię parafialną.
 11. W gablocie jest wywieszona informacja Burmistrza miasta i gminy Skępe nt. spisu powszechnego. Prosimy się z nią zapoznać.
 12. Polecamy prasę katolicką.
 13. Już dzisiaj zapraszamy na 18 kwietnia – uroczystość jubileuszową naszej parafii. O godz. 11.30 Ks. Bp Mirosław Milewski będzie sprawował Mszę Świętą i konsekrował nowy, kamienny ołtarz.
 14. Prośmy za naszą wspólnotę parafialną przeżywającą swój jubileusz 25 – lecia istnienia: …

Kontakt:

Ul. Kujawska 2a

87-630 Skępe

tel. +48 (54) 287 75 35

Nr konta parafialnego:

Bank PEKAO S.A.

I o w Sierpcu

40 1240 3204 1111 0010 6940 6718