Dzisiaj przypada 70 rocznica Powstania Poznańskiego Czerwca 1956.
Jutro uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek Godzina Święta o 15 – spowiedź. Za tydzień niedziela adoracyjna – zapraszam asystę. Procesja o 11.30 a następnie Msza Św.
W piątek również przypada święto św. Tomasza Apostoła.
Dziękuję za wszelkie formy wsparcia i pomocy dla naszej parafii.
Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy i kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku, ale też przypominam, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować swojej przynależności do Chrystusa i Kościoła.
Z racji wakacji i urlopów - w sprawach pilnych(kancelaria) proszę o kontakt po Mszy Św.
Biskup Płocki zachęca do niesienia pomocy poszkodowanym wskutek trzęsienia ziemi w Wenezueli poprzez Caritas.
Burmistrz Miasta i Gminy zaprasza na dni Skępego (bliższe informacje na plakatach i w internecie).
W tym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Edward Rzeszotarski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
Prośmy Maryję o wstawiennictwo w naszych intencjach, o bezpieczne wakacje, o siły dla pracujących na roli, o pomoc dla Wenezueli i o pokój na świecie: Pod Twoją Obronę...