skepe.parafia@gmail.com

ul. Kujawska 2A,   87-630 Skępe 

+48 (54) 287 75 35

18 czerwca 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11  NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

 1. Przypominamy i zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe.
 2. We wtorek przypada Międzynarodowy Dzień Uchodźcy.
 3. W piątek Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 17. Tego samego dnia zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli, dyrekcję szkół na Mszę Św. kończącą rok szkolny. I tak o godz. 8 w kościele dla SP Skępe i o 9 w Wólce dla SP Wólka. Zapraszamy do spowiedzi przed wakacjami !
 4. W sobotę uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
 5. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Niech nie zabraknie dziękczynienia Panu Bogu. Będziemy też prosić w tych dniach o dobre przeżycie wakacji. Przypominamy, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10 oprawę liturgiczną i krótki koncert zapewni chór parafialny z Trutowa. Serdecznie zapraszamy!
 7. Również za tydzień, na wszystkich Mszach kazania będzie głosił ks. Marek Figurski, który od ponad 20 lat jest misjonarzem w Brazylii.
 8. Wyjazd wakacyjny w sierpniu na mazury. Zapraszamy!
 9. Zmiana godziny Mszy Św. na wakacje ! (   zamiast 11.30  będzie  19.00  ) !
 10. Informujemy również, że podczas wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tak, jak w roku ubiegłym, tzn.: w poniedziałki od godz. 16 do 17 i w czwartki po Mszy Św. Na czas wakacji dyżur w parafii będzie pełnił tylko jeden ksiądz.
 11. Sakrament małżeństwa mają zamiar zawrzeć:                                                         - Krystian Leszek Jaworski, kaw. z Torunia i Daria Kempczyńska, panna,       par. tut. , zap. I                                                                                                                    - Mateusz Przybyłowski, kaw., par. tut. i Agata Lewalska, panna, par. z Lipna, zap. I.                                                                                                                               - Arkadiusz Tomasz Ozimkowski, kaw. i Justyna Anna Czerwińska, panna, oboje par. tut., zap. I.                                                                                                     O przeszkodach należy powiadomić kancelarię parafialną.
 12. Serdeczne podziękowania za dzisiejsze ofiary przekazane na cele gospodarcze  parafii.
 13. Podziękowania kieruję również pod adresem asysty procesyjnej za oktawę Bożego Ciała.
 14. Dziękując za dzisiejsze spotkanie liturgiczne - prośmy o wstawiennictwo Matki Bożej za nami, o pokój na świecie, za chorych i cierpiących: Pod Twoją Obronę…

Kontakt:

Ul. Kujawska 2a

87-630 Skępe

tel. +48 (54) 287 75 35

Nr konta parafialnego:

Bank PEKAO S.A.

I o w Sierpcu

40 1240 3204 1111 0010 6940 6718